koondamine kui on alla 3 aastane laps

Re: Koondamine alla 3 a.lapsega. Töölepingu seaduse § 89 lg 5 kohaselt on töölepingu ülesütlemisel koondamise tõttu, välja arvatud ettevõtte likvideerimisel või pankroti korral, on tööle jäämise eelisõigus töötajate esindajal ja töötajal, kes …

.

Seega, kui tööandja tahab koondada 2 inimest ja etid ongi tööl 2, siis koondatakse teis mõlemit Liina 08.02.2010, 13:11 #188030 Küsimus: kui mul on alla 3 aastane laps, ma lõpetan lapsehoolduspuhkuse ja tahan tööle naasta, kuid mind koondatakse.kas ma saan ennast nüüd töötuks võtta ja saan töötuskindlustust?

.

kui sinu ametinimetusega ja tööülesannetega ametikohti on rohkem kui üks ja mõni säilib, tuleb tööle jätta alla 3a lapse vanem. Kui kõik sinu ametinimetusega ametikohad koondatakse, koondatakse ka alla 3a lapse vanem. Sul on õigus koondamishüvitisele, Töötukassas arvele võtta ja töötuskindlustushüvitist saada. 0. 0.

.

Üks teist räägib LHPl olevast töötajast (keda koondada ei saa) ja teine räägib alla 3-aastase lapse vanemast, kes töötab (ja keda saab koondada, kui töökoht kaob). Koondamist “kavandada” saab mõlemal juhul, lihtsalt LHPl olevale töötajale ei …

.

(koondamine käib selle punkti alla) ning sõna ISIK tähendab nii naist kui meest. Peeter 18.10.2006 17:46 (15 aastat tagasi) ma ei näe üldse alust koondamiseks. ... Kuidas siis on, kas tohin isa koondada kui tal on alla 3 aastane laps, et pärast mingit jama ei …

.

Alla 3. aastane laps ja koondamine? .. 13. jaanuar 2009, kl 10.14: Praegu vist ei saa koondada ei ema ega ise kai alla 3 aastane laps kodus? Aga uue seaduse järgi? Tänan. Vasta Tsiteeri . saab 13. jaanuar 2009, ... Keeld kehtib alla 3a lapse VANEMALE. Lapsevanem on nii ema kui isa, seega kehtivad kõik keelud ja piirangud ka isa kohta.

.

Teema: Alla 3a laps ja koondamine. Postitas: Kägu . 28.02.2014 09:02. Plaanin tööle minna kui laps 2a. Kuna olen kuulnud, et tööd eriti pole, siis kas mind saaks sedausega koondata kui tööle lähen? Seda ma tean, et kuni ma LHP olen, ei saa midagi teha. 0. 0.

.

Üldiselt kehtib alla 3-aastase lapse kasvatamise puhul reegel, et tööandja on kohustatud sulle vastu pakkuma teist samaväärset tööd. Aga kui seda ei ole pakkuda, siis ongi koondamine (või kui pakub, aga sa ei võta seda vastu, siis läheb ikkagi koondamine käiku).

.

Esileht › Foorum › Mitmesugust › Sundpuhkus ja koondamine – alla 3 aastase lapse isa puhul. Neljapäev, 9. detsember 2021 FOORUM › Mitmesugust

.

Nafgu seaduseset aru võib saada siis alla 3 aastase lapsega hetkel veel koondada sisuliselt ei saa. Aga kui nt seda töökohta enam pole vaja aga astus suur ja seda ei taheta likvideerida. Kas siis pakutakse mulle mingit muud tööd? Kuidas palga ja lisa komp. jääb? Tänud.

.

Võtsime katseajaga tööle inimese, kellel on alla 3 aastane laps. Nüüd on 2 kuud möödas ja no inimene ei saa oma tööga hakkama.:S Kaks kuud oleme lootnud, et siiski asi muutub paremaks ja õpib jne, kuid muutusi pole, sama saamatu on ta ikka. Nüüd siis mõtlesime, et …

.

koondamine/vallandamine alla 3 aastase lapsega Teemal on 5 vastust, 5 kasutajat, muutis to-to 12 aastat, 4 kuud tagasi. Gerli 25.08.2009, 23:30 no nii koondamiseks, kui ka vallandamiseks peab ikka põhjus olema. Koondamise põhjus üldjuhul see, et enam pole tööd anda ja siis lapse ei takista, küll aga võib anda eeliseõiguse tööle jäämisel. Vasta

.

Mul on 2 aastane laps. Käin hetkel poole kohaga tööl, aga plaanin tagasi minna lapsehoolduspuhkusele. ... Koondamine alla 3-aastase lapsega (1) Relvaseadus - tugev advokaat (4) Kohtutäitur ja kahjunõue (1) osaline (1) Koondamine alla 3-aastase lapsega. Kersti 21.09.2017 21:19 (4 aastat tagasi) ... Loo foorumisse uus teema, kui soovid ...

.

Kuidas siis on, kas tohin isa koondada kui tal on alla 3 aastane laps, et pärast mingit jama ei tuleks. On kellegi ette tulnud. § 92. (1) Tööandjal on keelatud lõpetada tööleping raseda või isikuga, kes kasvatab alla kolmeaastast last, välja arvatud § 86 punktides 1-2, 5-8 ja 11 ettenähtud alusel.

.

Kersti 21.09.2017 21:19 (3 aastat tagasi) Mul on 2 aastane laps. Käin hetkel poole kohaga tööl, aga plaanin tagasi minna lapsehoolduspuhkusele. Mul on kaks küsimust: 1: Millistel tingimustel saan minna tagasi lapsehoolduspuhkusele (etteteatamisaeg vms) 2. Kas ma võiksin paluda koondamist või on see välistatud kuna laps on alla 3 aastane?

.

Re: Koondamine alla 3 a.lapsega. 14 Aug 2016, 16:49. Töölepingu seaduse § 89 lg 5 kohaselt on töölepingu ülesütlemisel koondamise tõttu, välja arvatud ettevõtte likvideerimisel või pankroti korral, on tööle jäämise eelisõigus töötajate esindajal ja töötajal, kes kasvatab alla kolmeaastast last.

.

Seega, kui tööandja tahab koondada 2 inimest ja etid ongi tööl 2, siis koondatakse teis mõlemit Liina 08.02.2010, 13:11 #188030 Küsimus: kui mul on alla 3 aastane laps, ma lõpetan lapsehoolduspuhkuse ja tahan tööle naasta, kuid mind koondatakse.kas ma saan ennast nüüd töötuks võtta ja saan töötuskindlustust?

.

Niipea, kui laps on 3 täis, muutuvad nad võrdseks kõigi teistega. to-to 30.08.2009, 10:38 #170860 Ei ole mõtet vaielda kas sa tööl olles kasvatad lapsi või ei,aga tööl olles oled sa võrdne teiste töövõtjatega.Nii et koondamise valib tööandja ja kui vidlustad oma koodamise peab töövõtja ka ära põhjendama miks just sina ,aga ...

.

(koondamine käib selle punkti alla) ning sõna ISIK tähendab nii naist kui meest. Peeter 18.10.2006 17:46 (15 aastat tagasi) ma ei näe üldse alust koondamiseks. ... Kuidas siis on, kas tohin isa koondada kui tal on alla 3 aastane laps, et pärast mingit jama ei …

.

Mul on 2 aastane laps. Käin hetkel poole kohaga tööl, aga plaanin tagasi minna lapsehoolduspuhkusele. ... Koondamine alla 3-aastase lapsega (1) Relvaseadus - tugev advokaat (4) Kohtutäitur ja kahjunõue (1) osaline (1) Koondamine alla 3-aastase lapsega. Kersti 21.09.2017 21:19 (4 aastat tagasi) ... Loo foorumisse uus teema, kui soovid ...

.

Teema: Alla 3a laps ja koondamine. Postitas: Kägu . 28.02.2014 09:02. Plaanin tööle minna kui laps 2a. Kuna olen kuulnud, et tööd eriti pole, siis kas mind saaks sedausega koondata kui tööle lähen? Seda ma tean, et kuni ma LHP olen, ei saa midagi teha. 0. 0.

.

Alla 3. aastane laps ja koondamine? .. 13. jaanuar 2009, kl 10.14: Praegu vist ei saa koondada ei ema ega ise kai alla 3 aastane laps kodus? Aga uue seaduse järgi? Tänan. Vasta Tsiteeri . saab 13. jaanuar 2009, ... Keeld kehtib alla 3a lapse VANEMALE. Lapsevanem on nii ema kui isa, seega kehtivad kõik keelud ja piirangud ka isa kohta.

.

Kui pikk on Teie 3 või 4aastane laps? Meie poiss on teistest omavanustest palju lühem, kaalub 16,5kg ja pikkuseks 96cm, on 3aastane.Kas kellegil on olnud juhust, et väiksena laps teistest koguaeg lühem ja hiljem teistega ühepikkune? Jah, põhikooli lõpuks jõudis keskmistele järele (170 cm), gümnaasiumi lõpuks oli pikemate seas (185).

.

selgitasin vist halvasti.proovin uuesti lapsega praegu kodus mais saab 3 aga seda töökohta enam pole töötajad teised kõik koondatud va siis mina,tööinsp.öeldi et ei saa koondada kuna alla 3 laps.ja see firma enam tööd ei paku aga pankr.ei ole.tööd pakub teine firma kuna sai teada ,et see minu eriala.aga kui nüüd selle töö vastu võtan on ju koondamisrahadega lõpp saan nii aru ...

.

Nafgu seaduseset aru võib saada siis alla 3 aastase lapsega hetkel veel koondada sisuliselt ei saa. Aga kui nt seda töökohta enam pole vaja aga astus suur ja seda ei taheta likvideerida. Kas siis pakutakse mulle mingit muud tööd? Kuidas palga ja lisa komp. jääb? Tänud.

.

Niipea, kui LHP lõpetamise avalduse kirjutad, on võimalik koondada. Üldiselt kehtib alla 3-aastase lapse kasvatamise puhul reegel, et tööandja on kohustatud sulle vastu pakkuma teist samaväärset tööd. Aga kui seda ei ole pakkuda, siis ongi koondamine (või kui pakub, aga sa ei võta seda vastu, siis läheb ikkagi koondamine käiku).

.

Võtsime katseajaga tööle inimese, kellel on alla 3 aastane laps. Nüüd on 2 kuud möödas ja no inimene ei saa oma tööga hakkama.:S Kaks kuud oleme lootnud, et siiski asi muutub paremaks ja õpib jne, kuid muutusi pole, sama saamatu on ta ikka. Nüüd siis mõtlesime, et …

.

Oskab keegi öelda: mul on alla 3-aastane laps, kas minu kohta saab koondada?

.

Kuidas siis on, kas tohin isa koondada kui tal on alla 3 aastane laps, et pärast mingit jama ei tuleks. On kellegi ette tulnud. § 92. (1) Tööandjal on keelatud lõpetada tööleping raseda või isikuga, kes kasvatab alla kolmeaastast last, välja arvatud § 86 punktides 1-2, 5-8 ja 11 ettenähtud alusel.

.

Kui on hilinetud etteteatamisega, siis saab ka iga hilinetud päeva kohta keskmist päevapalka nõuda. Kui vaidlustate üldse koondamise (näiteks on alla 3-aastane laps või on koondamine põhjendamatu muudel põhjustel), siis saab nõuda kuni 6 kuu keskmist palka töölepingu ebaseadusliku lõpetamise eest. Vasta Tsiteeri .

kui pikk on merilin mälk?kui me nüüd ei sure ei sure me kunagimis on miasmkus esinedalugu mis seletab ja põhjendab maailmamis on leelisedkui kaua haiguslehtolukordmida teha kui id kaart on aegunudtmf mitte kui midagi
467
Bing Google